Centrum Muzyki nad Rawą – Szkoła muzyczna w Katowicach

Centrum Muzyki nad Rawą to nowoczesna i bogata w doborową kadrę nauczycielską szkoła muzyczna oferująca kształcenie na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym – Dla dzieci i dorosłych. Wszelka pomoc w nauce gry na instrumentach muzycznych i treningu z zakresu śpiewu.

Sprawdź dlaczego warto zapisać się do naszej szkoły muzycznej

Muzyka łagodzi obyczaje. Chyba każdy z nas choć raz w życiu usłyszał to niezwykle słynne zdanie jednego z najpopularniejszych polskich krytyków muzycznych – Jerzego Waldorffa. Sentencja ta niesie za sobą wiele prawdy – od lat różnego rodzaju badania naukowe skupiające się na działaniu muzyki na człowieka zdają się owe powiedzenie potwierdzać. Muzyka posiada niezwykłą siłę, która wpływa na nasze emocje oraz stan umysłu. Słuchanie muzyki potrafi wprowadzać w różne nastroje, uspokajać lub pobudzać – już starożytni widzieli ją jako doskonałe narzędzie do katharsis, czyli oczyszczenia. Dziś wciąż pełni ona taką funkcję, dlatego warto jak najczęściej zanurzać się w niezwykłym świecie dźwięków.

Czego uczy gra na instrumentach?

Jeszcze większą przyjemność muzyka przynosi tym, którzy wiedzą, jak ją tworzyć. Osoby potrafiące grać na instrumentach mogą w ten sposób bardzo mocno rozwijać swoją kreatywność, uczyć się systematyczności, a także po prostu bawić się dźwiękiem, tworząc własne kompozycje. Nauka gry na instrumencie z całą pewnością jest ciężką pracą, lecz również dobrą zabawą, która daje niezwykłą satysfakcję tym, którzy się temu zajęciu poświęcą. Gra na instrumencie doskonale stymuluje mózg oraz pomaga w wyrażaniu emocji. Dlatego warto się uczyć – zarówno będąc dzieckiem, jak i dorosłym. Nie każdy musi być wirtuozem, lecz każdy może czerpać przyjemność z grania! Warto zainwestować swój czas w muzykę – ona odpłaci nam to z ogromną nawiązką.

Sprawdź Lekcje Śpiewu

Jeśli więc chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką gry na instrumencie, zapraszamy do naszej szkoły! Oferujemy możliwość nauki gry na gitarze, pianinie, trąbce oraz wielu innych instrumentach. Chętnie poprowadzimy Cię również w zajęciach ze śpiewu. Nie ważne, czy jesteś jeszcze dzieckiem, czy już dorosłym – w naszej szkole jest miejsce na rozwijanie Twoich zainteresowań!

Czym jako szkoła muzyczna możemy się pochwalić?

Jesteśmy prywatną szkołą muzyczną, która działa od wielu lat. Nasze szeregi zasila wielu profesjonalnych i wysoce wykwalifikowanych nauczycieli gry na instrumentach, dla których muzyka jest życiową pasją. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam na odpowiednie dopasowanie się do oczekiwań i potrzeb naszych uczniów. Czas spędzony w naszej szkole z całą pewnością przyniesie Ci radość, jak i pomoże opanować nowe umiejętności. Jesteśmy zainteresowani Twoim rozwojem w dziedzinie muzyki i chcemy w tym pomóc!

Nasza szkoła muzyczna nie nakłada ograniczeń wiekowych – zapraszamy zarówno dzieci, jak i rodziców, uczniów szkół podstawowych, jak i osoby, które etap nauki w szkole mają już dawno za sobą. Nauka gry na instrumencie jest niezwykła na każdym etapie życia. Jeśli więc widzisz, że Twoje dziecko jest zainteresowane taką aktywnością – zapraszamy do nas! Być może sam zawsze marzyłeś o tym, by nauczyć się grać, jednak porzuciłeś te marzenia, myśląc, że jest już za późno. Ciebie również zapraszamy! Nasi nauczyciele z ogromną pasją i poświęceniem otworzą przed Tobą zamknięte wcześniej drzwi niezwykłego świata gry na instrumencie.

Poznaj świat dźwięku i muzyki razem z nami!

Jeżeli posiadasz zapał i chęci – z ogromną przyjemnością będziemy z Tobą współpracować. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną wiedzę i umiejętności, ciężką pracę, która przynosi owoce, oraz wiele radości.

Naucz się grać na pianinie

Pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia dotyczące nauki gry na instrumencie, a także wprowadzimy Cię w niezwykły świat muzyki i dźwięku. Chętnie podzielimy się własną wiedzą i doświadczeniem, zainspirujemy do samodzielnej pracy i poszukiwań, a także będziemy towarzyszyć w trakcie Twoich prób i starań opanowania nowych umiejętności.

Czekamy na Ciebie!